Raty 0% do 6 rat z Credit Agricole!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wartości kryjące się pod oznaczeniem zegarków „Swiss Made”

2022-02-27
Wartości kryjące się pod oznaczeniem zegarków „Swiss Made”

Decydując się na zakup zegarka spełniającego najwyższe standardy jakości, na myśl przychodzą przede wszystkim wyroby szwajcarskie. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ to właśnie te czasomierze utkwiły w świadomości klientów jako wyroby produkowane w tradycyjnych i jednocześnie bardzo profesjonalnych manufakturach Szwajcarii. Producenci zegarków z tego kraju muszą trzymać się ściśle wytyczonych zasad by móc z dumą znakować swoje wyroby jako „Swiss Made”, dzięki temu zdobywają pełne zaufanie stałych i nowych klientów.


 

Dlaczego szwajcarskie zegarki są tak cenne?

Szwajcarskie firmy zegarkowe bezustannie doskonalą kunszt swojej pracy i dbają o wysoką renomę. Aby zachować pełną autentyczność, fabryki niezmiennie od swych początków prowadzone są na terenie Szwajcarii, a do produkcji czasomierzy wykorzystywane są wyłącznie ich własne podzespoły. Ręcznie składane zegarki wymagają ogromnej precyzji, cierpliwości i przede wszystkim dużego nakładu czasowego, dlatego wiadomym jest, że w branży tej Szwedzi zatrudniają wyłącznie profesjonalistów. Wyroby ze słynnym na całym świecie oznaczeniem „Swiss Made” podlegają gwarancji najwyższej jakości i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytku. Znak ten informuje również o tym, że szwajcarskie zegarki zostały w całości wykonane, złożone i skontrolowane w tym kraju. Zachowana przez długie lata tradycja zegarmistrzowska pozwoliła Szwajcarii wybić się na arenie międzynarodowej, dlatego też kraj ten nie zbacza ze swojej ścieżki sukcesu, w dalszym ciągu produkując i składając zegarki według najwyższych standardów jakości i wzornictwa.

Marka Roamer – Duma szwajcarskiego zegarmistrzostwa

Każdy kto poznał już możliwości szwajcarskiej produkcji zegarków, na pewno wie o istnieniu marki Roamer. Jest to jedna z najbardziej znanych firm, która funkcjonuje od 1905 roku aż po dziś dzień. Pomimo wielu zmian i krętych dróg marka Roamer ma na koncie niesamowite osiągnięcia w dziedzinie zegarmistrzowskiej. Założyciele bezwzględnie dążyli do celu, udoskonalając swoje produkty i nie narażając ich na prymitywne, prostsze lub tańsze rozwiązania. Dzięki temu kupując dzisiaj zegarek Roamer mamy absolutną pewność, że cena, którą płacimy za ten wyrób jest jak najbardziej współmierna z jakością. Zegarki Roamer składane są wyłącznie z podzespołów szwajcarskich, elementy zewnętrzne jak pasek, bransoleta, koperta czy szkło odznaczają się niesamowitą trwałością bo stworzono je z najlepszych surowców. Na szczególną uwagę zasługuje szafirowe szkiełko, pokrywające tarczę zegarka. Jest ono wysoce odporne na zarysowania i bardzo estetyczne. Również nie sposób pominąć wyjątkowego wzornictwa, którym to charakteryzuje się ta marka. Mimo, że Roamer na pozór odzwierciedla całkiem tradycyjny wizerunek czasomierzy, to przyglądając się im bliżej łatwo zauważyć kunsztowne wykończenia i harmonijne przejścia między komponentami. To sprawia, że wyroby te jeszcze bardziej zyskują na wartości. Jednak najważniejszą częścią, która stanowi sedno całego sukcesu tej marki jest szwajcarski mechanizm, skonstruowany według opracowań mistrzów z lat początków firmy. Niezmiennie pracują one na najwyższym poziomie precyzji, a co więcej pozostają niemalże niezniszczalne. Dzisiaj wiadomo, że markowy zegarek Roamer jest ekskluzywnym i bardzo prestiżowym dodatkiem na nadgarstku zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Szwajcarskie zegarki – dla kogo?

Zegarek naręczny to tradycyjny i nieodłączny element garderoby, który jest atrybutem każdej dojrzałej i świadomej dobrego stylu osoby. Obecnie na rynku dostępne są czasomierze, które nie tylko podkreślają kurtuazję i klasę osób dorosłych i dojrzałych, ale również wiele alternatywnych modeli dla innego grona odbiorców o mniej wygórowanych oczekiwaniach. To urocze czasomierze dla dzieci lub ekstrawaganckie warianty dla osób wyzwolonych, pełnych pomysłów i kreatywnego podejścia do  swojego wizerunku. Są to oczywiście skrajnie różniące się produkty na tle szwajcarskich zegarków, o których tu mowa. Mimo, że niekonwencjonalne fasony mogą kusić, trzeba mieć na uwadze, że w naszej garderobie powinien znaleźć się choć jeden dobrej jakości zegarek, który podniesie rangę i oficjalny wyraz wyglądu. Szukając poważniejszego formatu zegarka, warto zaufać szwajcarskim producentom. Każdy kto poszukuje dystyngowanego dodatku o szlachetnym wyglądzie powinien sprawdzić ofertę od Roamer, Edox lub Swiss Alpine Military. To produkty o wyjątkowej charakterystyce, które dostępne są wyłącznie w najlepszych salonach stacjonarnych i sklepach internetowych. Również w Crazytime można zakupić te czasomierze w całkiem korzystnych cenach, a wybór spośród dostępnych modeli jest tak duży, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś dla siebie.

Post produkcja: www.crazytime.pl

Zdjęcia: ww.crazytime.pl

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022

Polecane

pixel