Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-07-09

Wakacyjne inspiracje dla każdego

Wakacje w pełni! Korzystamy z sezonu urlopowego, planujemy wycieczki, cieszymy się latem. W tym intensywnym czasie chcemy wykorzystać maksimum możliwości, które dają nam wolne od szarej rzeczywistości dni. Jaki zegarek przyda się podczas urlopu? Mamy dla Was propozycje, które spełnią oczekiwania w każdej sytuacji!

Zegarki gotowe na wszystko!

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z czasomierzami, które niemal niczym nie dadzą się „zaskoczyć”. Dla aktywnych fizycznie producenci zegarków przygotowali oferty wypełnione produktami najwyższej jakości. Jakie to zegarki? Z pewnością możemy zaliczyć do nich serie G-SHOCK oraz BABY-G. To szeroki wybór świetnych czasomierz od Casio, które są wstrząsoodporne, posiadają wysoką klasę wodoszczelności i sprawdzą się w każdych warunkach. Przy tym wyglądają naprawdę niesamowicie! Połączenia kolorów, materiałów, kształty i tekstury – wszystko zaprojektowane z głową i kreatywnością. Ta sama firma wypuściła również serię EDIFICE, która od dawna cieszy się uznaniem na całym świecie. To przede wszystkim casualowe propozycje dla pasjonatów. Również wytrzymałe, tak samo różnorodne i doprecyzowane w każdym calu. Trzeba mieć jednak na uwadze, że zegarki Edifice nie będą już tak odporne na wstrząsy jak G-Shocki. Inna firma, która ma się czym pochwalić to Festina i jej seria Chrono Bike. Są to nowoczesne zegarki, które łączą w sobie casualowy design z lekko sportowym zacięciem. Stworzone dla pływaków, rowerzystów, biegaczy i osób, które bardzo aktywnie lubią spędzać czas. Posiadają duże, czytelne tarcze, wiele funkcji pomiarowych i charakteryzują się bogatą kolorystyką. Interesuje Cię coś wizualnie minimalistycznego, funkcjonalnie rozwiniętego i cenowo atrakcyjnego? W naszym sklepie dostępne są smartwatche marki Rubicon, które mogą wskazać Ci między innymi pomiar pracy serca, liczbę przebytych kroków czy upływ odliczanego czasu. Jeżeli decydujecie się na szalone, pełne wyzwań i żywej energii wakacje polecamy Wam zegarki z naszej oferty, które z pewnością przetrwają to razem z Wami!

W góry czy nad morze?

Bez względu na to czy wyjeżdżasz w góry czy nad morze, porządny zegarek pomoże Ci mieć pod kontrolą czas, aktywność fizyczną i wizerunek. Podczas wypraw górskich ważnym jest aby monitorować przede wszystkim czas. Każdy zegarek nam w tym pomoże, ale nie tylko to jest istotne. W zależności od terenu, który sobie wyznaczamy, przyda nam się dodatkowo kilka innych pomocy technologicznych. Pewnym jest, że im mniej gadżetów przy sobie mamy tym wygodniej i bezpieczniej nam się wędruje, dlatego wielofunkcyjny zegarek, posiadający różnorakie możliwości i wskaźniki będzie mógł zastąpić nam m.in. barometr, kompas, termometr, wysokościomierz, krokomierz i wiele innych. Takie gadżety połączone w jednym, skorodowanym, lekkim zegarku. Piękna wizja, prawda? U nas na pewno znajdzie się takie cacko. Wiodące na całym świecie firmy, które produkują zegarki od wielu lat, konkurują ze są na płaszczyźnie wielofunkcyjności czasomierzy w coraz to niższych cenach. Jeżeli myślicie o leniwym wypoczynku nad wodą, również przyda Wam się niezawodny zegarek, który dodatkowo będzie wodoszczelny. Warto pamiętać, że każdy zegarek określony jest jakąś klasą wodoszczelności, ale nie każda z nich pozwala na zanurzanie zegarka w wodzie. Chcąc bez obaw pływać w zegarku, trzeba nastawić się na zakup modelu, który jest do tego przystosowany, w innym wypadku zniszczymy czasomierz, a firma będąca jego gwarantem prawdopodobnie nie uzna reklamacji.

Zobacz zegarki, które przydadzą się w górach 

Sprawdź ofertę zegarków przeznaczonych do pływania

 

 

Urlop w świetle mody i błysku

Są wśród nas miłośnicy podróżowania w zupełnie innym stylu niż dotychczas opowiadaliśmy w tym artykule. Eleganckie miasta, historyczne punkty, wystawne kolacje, życie nocne. Takie okoliczności wymagają szczególnej oprawy wizualnej. Każdy z nas chce w takich chwilach i miejscach wyglądać i czuć się dobrze. Planujemy z dużym wyprzedzeniem co ze sobą zabrać, co na siebie w danej chwili założyć, o czy nie zapomnieć. A o czym najczęściej zapominamy? O dodatkach! Jeżeli już wszystko spakowane, walizka ledwo się domyka a Wy przypomnieliście sobie, że nie macie czym uzupełnić stylówki – przychodzimy z pomocą. Są takie zegarki, które nie zajmą dużo miejsca, będą świetnym uzupełnieniem wizerunku i podkreślą Wasz wspaniały styl i kreację. Uniwersalne modele czasomierzy od Tommy Hilfiger, dedykowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn z pewnością sprawdzą się podczas podróży. Są estetyczne, modne i świetnie skonstruowane. W naszej ofercie występują modele niemal dla każdego ponieważ jest ona tak bogata, że ze śmiałością można przeglądać i przebierać doszukując się najmniejszych szczegółów, doskonalone wpisujących się w nasze oczekiwania.

Polecane

pixel