Raty 0% do 6 rat z Credit Agricole!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-09-28

VOSTOK EUROPE – zegarki do zadań specjalnych

Miłośnicy bogato wyposażonych czasomierzy o solidnej konstrukcji powinni doskonale znać ową markę. Nasz sklep przedstawia ją każdemu wymagającemu klientowi aby sprostać wszystkim oczekiwaniom i dać satysfakcję z udanych zakupów. Dlaczego Vostok Europe kojarzy się z siłą i niezależnością?


 

Odpowiedź jest prosta – zegarki od tego producenta pozwalają swoim użytkownikom korzystać z nich w pełni bez względu na warunki jakie panują w otoczeniu. Co ciekawsze mimo wielkiego uznania i zaufania, Vostok Europe nie osiada na laurach i zdaje się nie do zatrzymania w rozwijaniu coraz to lepszych i innowacyjnych projektów. Zegarki promowane są przez znanych sportowców i celebrytów, a ich możliwości pobijają nawet rekordy Guinessa. Markę charakteryzuje przede wszystkim chęć przekraczania wszelkich granic, tym sposobem identyfikuje się ona z silnymi i pewnymi siebie klientami, którzy wiedzą czego chcą. Ale to nie wszystko co reprezentuje sobą Vostok Euproe. Wraz ze szybkim rozwojem produkcji pojawiają się coraz to różniejsze modele zegarków, które uderzają do nowych środowisk społeczności zegarkowej. Można to wywnioskować po analizie poszczególnych kolekcji dostępnych w ofercie producenta, np. w Limousine zobaczymy czasomierze o eleganckiej, prostej linii, bardzo formalne i nadające się do garnituru. Niech w takim wypadku nie myli Was przeznaczenie zegarków. Pomimo tego, że zostały zaprojektowane do wysokoformalnych okoliczności, (wedle których nie powinny być narażane na mechaniczne uszkodzenia) to ich wykonanie i jakość nadal pozostają na niezmiennie wysokim poziomie. Inną kolekcją, która cieszy się popularnością jest Energia. Tutaj znajdziemy zegarki do zadań specjalnych, czyli z niezwykle wysoką klasą wodoszczelności, funkcją GTLS pozwalającą świecić elementom na tarczy przez minimum 10 lat oraz specjalnie utwardzonym szkiełkiem mineralnym typu K1. To tylko namiastka dobrych parametrów. Kolekcja Energia powinna zainteresować przede wszystkim zawodowych nurków, sportowców oraz osoby czerpiące radość z życia realizując się jako ekstremalnie odważni wyczynowcy. Większość dostępnych zegarków VE to modele męskie, ale producent sprostał również oczekiwaniom kobiet wypuszczając damską kolekcję Undine.

Kto stoi za sukcesem marki Vostok Europe?

Jest to litewska marka, która powstała w 2003 roku z rąk założycieli dwóch firm- Vilnius Koliz i Chystopol Watch. Głównym celem była produkcja użytecznych i nowoczesnych zegarków, których design miał wychodzić poza ramy obowiązujących trentów. Miały to być zegarki z przyszłości i ta idea przyświeca producentom po dziś dzień, można bez problemu dostrzec to również w wyglądzie czasomierzy. Pierwsza kolekcja zegarków Vostok Europe zaprezentowana została na targach Baselword w 2004 roku, wynikiem czego marka mocno zainteresowała sobą potencjalnych klientów. Owocem dalszego rozwoju i ulepszania zegarków jest dzisiaj skuteczna sprzedaż w dziesiątkach krajów na różnych kontynentach świata.

Zegarki Vostok Europe towarzyszą sportowcom od wielu lat i mają na swoim koncie wiele sukcesów. W 2005 roku to właśnie te czasomierze oficjalnie założyli kierowcy wyścigu od Murmańska do Władywostoku, a w kolejnych latach towarzyszyły rajdowcom Dakar. Ale nie tylko zawodowi kierowcy mają swój udział w promowaniu marki Vostok Europe. Dzięki wysoce profesjonalnym rozwiązaniom technologicznym, które zastosowano w sportowych modelach dedykowanych pływakom i nurkom, marka ponownie miała okazję zasłynąć ze swoich starań. W 2013 roku modele, w których zastosowano klasę wodoszczelności 300M oraz automatyczny zawór helowy, towarzyszyły zawodnikom Mistrzostw Świata w nurkowaniu swobodnym. Te i wiele innych sukcesów wskazują na wysoką klasę czasomierzy Vostok Europe, jednak nie powinno odstraszać przeczucie, że zegarki będą miały kosmiczne ceny. Uspokajamy - cena idzie w parze z jakością, ale można sobie pozwolić na taki zakup bez wyrzutów sumienia tym bardziej, że posłużą one na wiele lat.

Vostok Europe w Crazytime

Nasz sklep od kilku lat prowadzi sprzedaż tych czasomierzy. W ofercie można znaleźć mnóstwo ciekawych modeli z każdej kolekcji, która została wyprowadzona przez Vostok Europe. Nasze zegarki pochodzą od oficjalnego dystrybutora Poljot, a ich pełną specyfikację możecie poznać w opisach produktów. Niektóre modele posiadają w zestawie dodatkowe paski, narzędzia do ich sprawnej wymiany, wlepy i bardzo ciekawe opakowanie. Sami zobaczcie!

Poznaj całą kolekcję zegarków Vostok Europe dostępną w naszym sklepie!

 

Zdjęcia: www.crazytime.pl

Post produkcja: www.crazytime.pl

Polecane

pixel