Raty 0% do 6 rat z Credit Agricole!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-10-20

Szwajcarska jakość w zegarkach Swiss Alpine Military

Swiss Alpine Military by Grovana to zarówno sportowa, ale i elegancka linia zegarków, która jest produkowana przez firmę Grovana już od ponad 20 lat. Można śmiało stwierdzić, że w ostatnich latach marka zyskała ogromną popularność i stała się bestsellerem w wielu krajach.


 

Wszystko to za sprawą oferowanej precyzji i niezawodności, która sprawiła że marka znalazła szerokie grono odbiorców. Czasomierze pracują w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy lub automatyczny - w zależności od modelu. Napis na tarczy lub dekielku, czyli spodniej części koperty „Swiss Made” jest wiążącą informacją o pochodzeniu zegarka i oznacza, że pracuje w nim rodzimy mechanizm. Proces powstawania tego typu zegarków poddawany jest szczegółowej kontroli na każdym etapie produkcji. Czasomierze Swiss Alpine Military  charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów oraz estetyką wykonania.

W zależności od kolekcji, wyróżnia się modele na stalowych bransoletach, w odcieniach od klasycznego srebra, przez modne złoto, po popularny rose gold. Marka oferuje również klasyczne zegarki na wygodnym, skórzanym pasku w wielu dostępnych kolorach. Dla fanów nieco bardziej sportowego stylu, proponowane są modele na praktycznym pasku z tworzywa sztucznego, który jest niezwykle łatwy w pielęgnacji.

Charakterystyczną cechą marki Swiss Alpine Military  jest to, że mimo wyposażenia zegarka w dodatkowe funkcje, tarcza niezmiennie pozostaje czytelna. Na cyferblacie często można znaleźć wyraźne logo i nazwę marki. Do tego chronograf, który umożliwia odliczanie upływającego czasu nawet do kilkunastu godzin! Odpowiadają za niego dodatkowe małe tarcze. Obsługuje się go za pomocą bocznych przycisków na kopercie. Kolejną właściwością oferowaną przez niektóre egzemplarze jest wodoszczelność. Taka, która pozwala na pływanie ma oznaczenie 100M. Modele, które posiadają niższą klasę wodoszczelności, odporne są jedynie na deszcz i lekkie zachlapania np. podczas mycia rąk. Wiele zegarków Swiss Alpine Military na tarczy ma umieszczone klasyczne cyfry arabskie, które wyznaczają godziny. Czasem pokryte są farbą fosforyzującą, która po naświetleniu świeci przez jakiś czas, ułatwiając odczyt godziny po zmroku. Modele, które wyposażone są w datownik, na tarczy mają przeznaczone okienko w którym wskazują aktualny dzień miesiąca.

Zegarki Swiss Alpine Military można nabyć już od kilkuset złotych, więc przy tej marce jak najbardziej zachowany jest stosunek jakości, do ceny. Warto przed zakupem przeanalizować sobie, jakie wymagania mamy względem zegarka, by nie popełnić błędu przy jego wyborze. W ofercie naszego sklepu dostępne są modele zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Każdy z zegarków posiada w zestawie eleganckie opakowanie oraz wszystkie dokumenty, które załącza producent. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem tej marki!

Zdjęcia: www.crazytime.pl

Post produkcja: www.crazytime.pl

Polecane

pixel