Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj tajniki dynamicznej ekspansji marki Lorus

2021-10-07
Poznaj tajniki dynamicznej ekspansji marki Lorus

Wielu z nas spotkało się niejednokrotnie z tą marką. Niepozorność i być może klasyczny, nie wychodzący przed szereg styl produktów oferowanych przez Lorus’a, nie skłania od razu do szczegółowego przenikania przez historię tej marki. Jednak w tym artykule przedstawiamy fakty, które niejednego pasjonata dobrych zegarków zaskoczą i zaintrygują.


 

Początki, które stały się gwarancją sukcesu

Marka Lorus powstała stosunkowo niedawno bo w roku 1982. Zapoczątkował ją japoński gigant, czyli firma Seiko Watch Corporation, mając na celu wykonanie bardzo ważnego kroku w stronę samorozwoju i trafienia do kolejnego środowiska odbiorców. O założeniach tej inicjatywy dowiesz się z kolejnego akapitu, natomiast już teraz podkreślamy – marce wystarczyło niespełna 30 lat by podbić rynek i sprzedać ponad 120 milionów zegarków Lorus. Taki sukces był dla firmy Seiko sporym zaskoczeniem mimo, że po cichu wierzyli w powodzenie tego przedsięwzięcia.

Dlaczego sukces Lorus’a był przepowiedziany od samego początku? Ponieważ markę tą powołała do życia firma o ugruntowanej pozycji i dużym uznaniu. To właśnie pozytywne opinie o solidnych i precyzyjnych zegarkach Seiko mocno wpłynęły na odbiór Lorus’a. Podobnie wyglądało to z wszystkimi innymi obszarami pracy grupy Seiko, gdzie wypuszczane były coraz to nowsze marki zegarków.

Stylistyka marki

Stylistyka czasomierzy Lorus to jedna z najprostszych wariantów, które można sobie wyobrazić myśląc o jakimkolwiek zegarku. Dlaczego tak znany i uznawany na całym świecie koncern Seiko zdecydował się tworzyć zegarki o przewidywalnej, wzorcowej formie? Odpowiedź jest prosta – wraz z dynamicznym rozwojem Seiko Watch Corporation pojawił się pomysł o tym aby trafić do nowej grupy odbiorców. Jako, że do tamtej pory produkowane były głównie solidne, zaawansowane technologicznie czasomierze o charakterze luksusowym, twórca zdecydował się stworzyć nowy wariant zegarków o tak samo solidnej konstrukcji jednak za dużo niższą cenę. W taki oto sposób narodził się pomysł na markę Lorus, która w swojej ofercie proponuje tańsze czasomierze o trwałej i niezawodnej budowie, pracujące na japońskich mechanizmach kwarcowych.

Fakt, że stylistyka zegarków nawiązuje raczej do klasyki, nie ujmuje w żaden sposób tymże zegarkom. Produkowane są dla każdego odbiorcy – dzieci, młodzież, dorośli. Ich wygląd przyciąga uwagę, ponieważ jest zaprojektowany w sposób przemyślany i rozważny. W myśl słów, że „mniej znaczy więcej”, zegarki te bardzo szybko podbiły serca miłośników minimalizmu, klasyki i wytworności. Jeżeli weźmiemy pod uwagę ceny, które są przystępne niemalże dla każdego, bez wątpienia można uznać sukces Lorus’a za słuszny i oczywisty.   

Marka Lorus w naszym asortymencie

W ofercie sklepu Crazytime można doszukać się najróżniejszych modeli zegarków marki Lorus. Wszystko to za sprawą jej bieżącego aktualizowania i poszerzania o nowy asortyment, a dodatkowo regulowania o najbardziej konkurencyjne ceny. Warto wiedzieć, że zegarki Lorus często wybierane są przez naszych klientów jako prezent. Sprawdzają się one dzięki swojej uniwersalnej formie - każdy z nas potrzebuje do swojej garderoby klasycznych dodatków, które w sposób nieprzesadny dopełnią nasz wygląd i nadadzą mu ciekawszego charakteru. Większość modeli sprawdzi się również jako spersonalizowany podarunek, ponieważ dekielki czasomierzy posiadają na swojej powierzchni jedynie logo producenta. Nawet w tym wypadku dostrzegalny jest minimalizm. Dzięki temu, że spora część obszaru tylnej części zegarka nie jest zagospodarowana, można śmiało zamówić go wraz z usługą grawerowania, którą wykonujemy od zaraz. Grawerunek to doskonały dodatek, który będzie stanowił trwałą i wyjątkową cechę czasomierza.

Warto zapoznać się z ofertą dla kobiet oraz dla mężczyzn, ponieważ firma Lorus zapewnia wybór wśród różnorodnych kolorów, wzorów oraz materiałów. Warto dodać, że wykorzystywane do produkcji elementy są trwałym i solidnym fundamentem wszelkich konstrukcji, a końcowy efekt w postaci zegarka zadowoli wszystkich nabywców. Podsumowując – każdy czasomierz sygnowany nazwą Lorus jest odzwierciedleniem rzetelnej pracy japońskich projektantów korporacji Seiko.

Zdjęcia: www.crazytime.pl

Post produkcja: www.crazytime.pl

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

pixel