Raty 0% do 6 rat z Credit Agricole!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grawerowanie na zegarku

Prezent opatrzony indywidualną, kreatywną inicjatywą sprawi obdarowywanej osobie jeszcze więcej radości i pozostanie pamiątką na długie lata. Z tego też powodu spersonalizowana biżuteria cieszy się aktualnie wielkim zainteresowaniem wśród konsumentów. Sklep Crazytime wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów, umożliwia zakup zegarka wraz z usługą grawerowania. Jej koszt wynosi 30zł, ale w ofercie naszego sklepu zakupić można również zegarki, do których proponujemy grawer w promocyjnej cenie 0,01zł. Są to czasomierze marki Vostok Europe oraz Orient. Za pomocą grawerunku możemy wyrazić swoje uczucia wobec obdarowywanej osoby lub opatrzyć zegarek indywidualnym znakowaniem, mającym szczególne znaczenie dla nas jak np. imię, pseudonim, ważna data lub po prostu okazja z jakiej wręczamy komuś tak osobisty prezent. Przed podjęciem decyzji o zakupie tej usługi, warto zapoznać się z naszym artykułem na blogu, w którym szczegółowo omawiamy wszystkie kwestie związane z grawerem.

Jak zamówić? To proste!

Z myślą o naszych klientach nasz sklep przygotował specjalną, uproszczoną procedurę zakupu grawerowanego czasomierza. Aby szybko i sprawnie dokonać zakupu z tą usługą, należy w karcie wybranego zegarka kliknąć opcję „zamawiam z grawerem”. Dzięki niej czasomierz wraz z usługą automatycznie znajdą się w koszyku. W kolejnym oknie należy ustalić wytyczne do grawerunku. Dotyczą one wyboru odpowiedniego kroju pisma, uzupełnieniu pola tekstowego o treść, która ma zostać naniesiona na zegarek oraz ewentualnie doboru obrazka. W związku z ograniczonym miejscem na dekielku (odwrocie zegarka), prosimy o podawanie treści liczącej maksymalnie do 40 znaków. Należy liczyć się z tym, że niektóre modele zegarków damskichdziecięcych oraz męskich mogą posiadać liczne znaki firmowe, wygrawerowane na odwrocie już podczas produkcji. To może mieć wpływ na dobór rozmiaru fontu, którego dokonuje osoba zajmująca się grawerowaniem. Podczas finalizowania zamówienia, należy pamiętać o tym aby zostało ono opłacone przed wysyłką, nasz system pokieruje klientów w taki sposób, aby bez problemu mogli dostosować dla siebie najlepszą formę przedpłaty oraz wysyłki. Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ zegarki z grawerem nie podlegają zwrotowi ani wymianie jako produkt spersonalizowany zgodnie z ustawą.

Warto wiedzieć

  • Grawerujemy wyłącznie na stalowych elementach. Czasomierze, które posiadają karbonowy tył lub są smartwatchami nie podlegają usłudze grawerowania.
  • Nie wykonujemy wstępnych projektów wizualizacji grawerunku. Obrazki zwykle znajdują się na środkowej części, natomiast tekst umieszczony jest po linii okręgu zegarka.
  • Przygotowaliśmy 6 rodzajów fontów, spośród których należy wskazać jeden, mający być zastosowanym do grawerowania treści.
  • Przygotowaliśmy 24 warianty obrazków dostosowanych do różnych okazji, którymi można urozmaicić grawer bez dodatkowych opłat.
  • Prosimy o podawanie treści liczącej maksymalnie do 40 znaków.
  • Obrazek grawerowany jest w centralnej części dekielka i może pokrywać się ze znakami firmowymi.
  • Oferta usługi dotyczy wyłącznie zamówień z przedpłatą na konto. Realizację zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie.
  • Usługa grawerowania nie wpływa na czas realizacji zamówienia. Wysyłka następuje w ciągu 24h po otrzymaniu wpłaty za zamówienie.

Zachęcamy do składania zamówień na grawerowanie zegarków. Zegarek z grawerem rodzaj prezentu, który z pewnością zaskoczy obdarowywaną osobę. Jest to stosunkowo niedroga forma urozmaicenia podarunku i sprawienia, że stanie się on wyjątkowy i osobisty. Grawer to również sposób na wyrażanie nas samych, dlatego wielu posiadaczy zegarków decyduje się na zamieszczenie swoich inicjałów lub życiowego motta. Zabieg ten wykonywany jest na odwrocie zegarka i efekty nie są widoczne podczas jego  noszenia, ale mimo to satysfakcję przyniesie świadomość, że przez naniesiony grawerunek, czasomierz jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. 

pixel