Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-08-19

Edox - zegarki z wysokiej półki

Fani sztuki zegarmistrzowskiej doskonale wiedzą, że Szwajcaria słynie z produkcji najlepszych na świecie czasomierzy, które wraz z duchem czasu przekształcają się stylistycznie i są wyposażone w najnowsze technologie. Ich możliwości bezustannie wzrastają by odpowiedzieć na wszelkie wymagania niepobłażliwych klientów. Najlepszym odzwierciedleniem zegarmistrzowskiego kunsztu ze Szwajcarii jest manufaktura Edox, którą warto lepiej poznać.


Jedna z najdłużej kultywowanych tradycji

Marka Edox jest jedną z najdłużej utrzymujących się na rynku zegarmistrzowskim manufakturą ze Szwajcarii. Znana od wielu pokoleń, doceniana przez koneserów i bezustannie rozchwytywana. Co sprawia, że zegarki Edox tak wyraźnie różnią się od innych? Z pewnością ich wyjątkowa historia. Brand powstał w 1884 roku i w bardzo szybkim czasie zdobył swoją popularność wśród klientów. Ogromne zainteresowanie sprawiło, że w bardzo krótkim czasie powstało wiele różnorodnych modeli zegarków, które po dziś dzień są odtwarzane w nowoczesnych formach. Najlepszym tego przykładem jest linia SkyDiver z lat 70., którą można zastać również w naszym sklepie. Jest idealny to przykład połączenia szlachetnej sztuki zegarmistrzowskiej tamtych czasów z nowoczesnymi elementami najnowszych technologii. Nie tylko SkyDiver ale wiele innych kolekcji jak np. Les Bemonts czy Delfin robią piorunujące wrażenie i wzbudzają sentyment. Zegarki Edox to wcielenie wszystkiego co najlepsze z przeszłości oraz potencjjału jaki daje nam przyszłość. Nie sposób wymienić wszystkich zalet tych zegarków, ale ich trwałość, innowacyjność i wspaniały wygląd doceni każdy najbardziej wymagający klient.

Wyrafinowany design, który pokochasz

Czasomierze Edox można rozpoznać z daleka. Ich wzornictwo oparte jest o kanony klasycznego piękna i klasy. Nie znajdziesz w nich niczego co mogłoby zaburzyć Twój idealny wizerunek, każdy detal skomponowany jest z przemyśleniem i gustem. Charakterystyczną cechą wyglądu jest sygnatura na tarczy w postaci logo producenta. W oko może również wpaść blask bijący od szafirowego, solidnego szkła, które skutecznie chroni przed zarysowaniem lub obiciem zegarka. Wszelkie systemy mocowania czasomierzy są oparte na tradycyjnych rozwiązaniach - skórzany pasek z klasyczną klamrą lub motylkowym zapięciem oraz bransoleta o standardowym splocie. Każdy z zegarków posiada bardzo czytelną i wyrazistą tarczę wskazówkową, a koperta oplatająca całą konstrukcję jest elementem dekoracyjnym, ponieważ zwykle występuje w kolorze złota, srebra lub czerni.

Solidne wnętrze zegarków Edox

Mechanizmy, w oparciu których pracują zegarki Edox to szwajcarskie cudo - mechanizm ETA. Są bardzo precyzyjne i odporne na uszkodzenia, wykorzystuje się je od lat. Większość czasomierzy Edox to zegarki automatyczne, ale można także spotkać klasyczne zegarki kwarcowe. Automatyczne mechanizmy pozwalają na użytkowanie czasomierza przez wiele długich lat bez usterek, ich jakość potwierdza zadowolenie tysięcy użytkowników na całym świecie. Spełnią one wymagania wszystkich tych, których lubią szlachetne rozwiązania, nienaganną precyzję oraz wygodę w użytkowaniu.

Zdjęcia: www.crazytime.pl

Post produkcja: www.crazytime.pl

Polecane

pixel