Raty 0% do 6 rat z Credit Agricole!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-06-28

Kalendarz w Orient Multi-Year Calendar – poznaj zasady jego działania

Zegarki Orient bardzo często wybierane są przez osoby, które poszukują pierwszego eleganckiego lub casualowego czasomierza do swojej kolekcji. Dzieje się tak za sprawą wyglądu, który prezentują owe urządzenia. Trafiają w gust niemal każdego sympatyka klasyki. Klasyk jako pierwszy zegarek w kolekcji będzie najbardziej optymalnym i pewnym wyborem, a Orient dodatkowo zagwarantuje świetną jakość. Trudniej bywa jednak z obsługą co poniektórych funkcji, ukrytych w japońskich urządzeniach. Jedną z nich może być np. Kalendarz w Orient Multi-Year Calendar.


 

Jak działa kalendarz w Orient Multi-Year Calendar?

Mimo dość skomplikowanego wyglądu, czasomierze te wcale nie sprawiają trudności w obsłudze. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazaniami producenta, a przekonamy się o tym, że zegarek zaprojektowany kilkadziesiąt lat temu również może być intuicyjny. Jak korzystać z wiecznego kalendarza w tych modelach? Sposób jest bardzo prosty – w górnej części cyferblatu widnieje podziałka z nazwami miesięcy oraz dwoma ostatnimi cyframi roku. Kalibrując kalendarz należy ustawić rok w taki sposób, aby znalazł się w tej samej podziałce co bieżący miesiąc. Powinien znaleźć się w tej samej kolumnie. W ten sposób w kalendarzu umieszczonym w dolnej części cyferblatu dni tygodnia dostosują się do numeru dnia w miesiącu. To wszystko! Teraz można swobodnie korzystać z wiecznego kalendarza – wystarczy szybki rzut oka na tarczę, by sprawdzić, w którym dniu tygodnia przypada określona data lub np. ile w danym miesiącu przypada niedziel.

Orient Multi-Year Calendar – czym jest wieczny kalendarz?

Na rynku nie brakuje zegarków z kalendarzem. W analogowych modelach spotykamy skrócone datowniki, pokazujące aktualny dzień miesiąca, natomiast w sportowych czasomierzach będziemy korzystać z cyfrowych wskaźników. Dlaczego modele Orient Multi-Year Calendar są wyjątkowe na tle innych zegarków? Wiemy już, że ich kalendarz zdecydowanie różni się od innych, ale czym tak naprawdę jest japoński zegarek z wiecznym kalendarzem? To prawdziwa tradycja, kontynuowana od dziesiątek lat. Czasomierze te utkwiły w pamięci naszym przodkom jako wyjątkowe atrybuty, o których każdy mężczyzna marzył. W czasach kiedy powstawały, nie istniała żadna inna alternatywa na tak intuicyjne, osobiste urządzenie. Zegarki z wiecznym kalendarzem będą wspaniałym dodatkiem zarówno dla osoby młodej jak i dla seniora, tajemnicą uniwersalnego przeznaczenia jest ich wzornictwo. Ówczesne modele Orient Multi-Year Calendar projektowane są w myśl współczesnych trendów, a w ofercie można znaleźć mnóstwo ciekawych i niestandardowych połączeń kolorystycznych. Nie zabraknie także wariantów o tradycyjnym wyglądzie, które świetnie sprawdzą się do oficjalnych strojów.

Oferta CrazyTime

W naszym sklepie można zakupić zegarki Orient zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Modele Multi-Year Calendar przeznaczone są dla panów, a ich cena jest bardzo atrakcyjna na tle innych, równie szlachetnych czasomierzy. Te japońskie urządzenia można zakupić mieszcząc się już w budżecie 1000zł. Jeżeli poszukujesz czegoś naprawdę wyjątkowego, niezawodnego i pozytywnie opiniowanego przez innych użytkowników to zdecydowanie oferta Orient Multi-Year Calendar jest dla Ciebie!

Post produkcja : www.crazytime.pl

Polecane

pixel