Raty 0% do 6 rat z Credit Agricole!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-10-18

Dlaczego warto zdecydować się na zegarki Versace?

Poznaj ekskluzywną markę Versace, której produkty zakupić można w naszym sklepie internetowym! To wspaniałe zegarki dla kobiet i mężczyzn o niedoścignionym designie, który stał się celem każdego prawdziwego miłośnika awangardowego stylu. Jak potoczyła się historia tej marki? Dlaczego Versace to aktualnie jedno z największych imperium modowych?


 

Historia imperium modowego

Marka Versace funkcjonuje na rynku modowym od 1972 roku. Dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy wielu osób, jest jedną z niewielu prawdziwie rodzinnych firm. Od 50 lat odgrywa bardzo dużą rolę w świecie mody. Firmę w latach 70. założył Gianni Versace, który nauczył się krawieckiego fachu u boku swojej matki. Przeprowadzając się do Mediolanu rozpoczął własną działalność jako młody projektant odzieży. Moment, w którym podjął decyzję o takiej a nie innej pracy stał się przełomowy dla jego dalszych losów i kariery. To właśnie w tym czasie bardzo mocno rozwijał się rynek modowy we Włoszech, to też Gianni’emu sprzyjało dużo szczęścia. Jego zaskakujące projekty, zostały po raz pierwszy zaprezentowane w roku 1974 jako autorska kolekcja. Wielkie oczarowanie i entuzjazm klientów, którzy w tamtych czasach poszukiwali czegoś zupełnie świeżego i niepowtarzalnego, sprawiły że projektant nabrał jeszcze większego zapały do pracy.

Po upływie kilku lat dołączył do Gianni’ego jego brat Santi, a jeszcze później siostra Donatella Versace. Aktualnie to właśnie ona jest najbardziej rozpoznawalną przedstawicielką tej włoskiej rodziny. W roku 1997, kiedy to Gianni Versace zmarł w wyniku postrzału, to właśnie ona przejęła największą część obowiązków związanych z dalszym prowadzeniem domu mody. W tej chwili marka Versace uchodzi za luksusową i dającą miłośnikom mody nowej perspektywy. To właśnie ten dom mody wyznacza najbardziej odważne trendy, za którymi podąża zafascynowany awangardą świat. Zegarki Versace nie odbiegają w żaden sposób od tych norm, a wręcz przeciwnie – to dodatki, które projektowane są w nowatorskiej formie by jeszcze mocniej podkreślać charakterny styl marki.

Jak wyglądają zegarki Versace?

W skład korporacji Versace wchodzi wiele spółek, których praca skupia się na wielopłaszczyznowej produkcji. Obejmuje ona nie tylko sektor odzieżowy, ale również kosmetyczny i jubilerski. Dzięki zróżnicowanej ofercie asortymentu, produkty Versace docierają do różnych środowisk odbiorców. Mimo, że produkcja rozwinęła się na skalę światową to wyroby z niej pochodzące nie posiadają cech masowej fabrykacji. Każdy z nich dopracowany jest w wielkiej staranności i trosce o najlepszą jakość, charakteryzującą te luksusowe produkty. To właśnie ona sprawia, że grono zadowolonych użytkowników tej marki nieustannie poszerza się.

Każdy z modeli zegarków Versace to odrębna i przemyślana praca projektantów tego domu mody. Czasomierze te charakteryzują się naprawdę wielkim przepychem i luksusem. Bogato zdobione, dopracowane w każdym calu, zwykle o dużych gabarytach. Z daleka przyciągają uwagę i sprawiają, że osoba nosząca je może poczuć się wyjątkowo. Tarcza w każdym zegarku Versace ozdobiona jest niedwuznacznym sygnetem marki. W całokształcie czasomierza to właśnie owy sygnet jest jednym z najbardziej wyrazistych elementów. Materiały wykorzystywane do produkcji są trwałe i spojone ze sobą w bardzo przemyślany sposób. Każdy zegarek łączy w sobie pasję zespołu profesjonalistów, pracujących nad efektem końcowym. Zarówno zegarki damskie jak i zegarki męskie prezentują się bardzo efektownie i z pewnością są obiektem zachwytu wielu osób. 

Gdzie i w jakiej cenie?

Zegarki Versace to jedne z najbardziej cenionych czasomierzy modowych. Łączą w sobie niezwykle wysoką, szwajcarską jakość oraz włoskie wzornictwo, które znane jest na całym świecie. To właśnie dzięki takim cechom wyróżniają się one na tle konkurencji. Każdy z modeli opatrzony jest wymownym logo producenta, to przede wszystkim ono przyciąga wzrok każdego wyjadacza luksusowej mody. Nic więc dziwnego w tym, że ceny damskich i męskich zegarków Versace zaczynają się od kilka tysięcy PLN.

 Nasz sklep od dłuższego czasu zajmuje się sprzedażą prestiżowych zegarków Versace dla kobiet i mężczyzn. W asortymencie znaleźć można modele o niepowtarzalnej stylistyce. Wiele z nich znane jest w środowisku blogerów i modowych wyjadaczy. W ofercie naszego sklepu znajdują się zegarki Verace, które zamocowane są na skórzanych paskach lub na stalowych bransoletach, każdy z nich sygnowany wydatnym logo marki. Warto zapoznać się z naszymi propozycjami i skorzystać z konkurencyjnych cen, zakupy w naszym sklepie to łatwy i przyjemny sposób na sprawienie sobie lub drugiej osobie pięknego prezentu.

Zdjęcia: www.crazytime.pl

Post produkcja: www.crazytime.pl

Polecane

pixel