Raty 0% do 6 rat z Credit Agricole!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-15

Decydujesz się na markę Festina? Sprawdź najważniejsze informacje!

W dzisiejszych czasach każda marka zegarkowa, wyznacza odbiorcom w pewnym sensie przynależność do określonej grupy. Wszystko zależy od stylistyki, historii i jakości jaką dana firma reprezentuje. Kupując nowy czasomierz, klienci chcą być w pełni świadomi tego co biorą, ponieważ nosząc go, wyrażają siebie i swoje wybory. Marka Festina może zaimponować w takiej sytuacji niejednemu mężczyźnie!


 

Czy Festina jest szwajcarska?

Marka ta została założona na terenie Szwajcarii w 1902 roku. Jej właścicielem kilkukrotnie był kto inny, ale ostatecznie od lat 80. firmą zarządza hiszpański przedsiębiorca Miguel Rodriguez. To założyciel Festina Group, do której należą także inne, znane marki jak: Lotus, Candino, Jaguar czy Calypso. Zegarki Festina od początku swoich dziejów cieszyły się świetną renomą, a zmiana właściciela nie wpłynęła w żaden sposób na jakość produktów. Warto jednak zaznaczyć w tym miejscu, że czasomierze Festina nie są znakowane jako „Swiss Made”. Wynika to z faktu, że pracują one na japońskich mechanizmach, a sama produkcja odbywa się poza granicami Szwajcarii. Wyjątkiem są niektóre, droższe kolekcje mogące posiadać w swoich czasomierzach mechanizm ETA szwajcarski.

Czym charakteryzują się te zegarki?

Jest to połączenie elegancji i sportowej dynamiki. W wyniku zestawienia tak skrajnie różnych styli powstały zegarki o bardzo ciekawym designie. Pokazuje on, że można gustownie łączyć ze sobą totalnie zróżnicowane elementy. Dlatego też Festina może przypaść do gustu indywidualistom i buntownikom. Czasomierze te często są połączeniem charakternej, wieloelementowej tarczy z mocowaniem o tradycyjnych cechach jak np. złota bransoleta czy skórzany pasek. Ciekawie prezentują się także zegarki z silikonowym zapięciem. Te modele posiadają w zestawie eleganckie, stalowe i pełne blasku koperty o wydatnym kształcie i sporych rozmiarach. To połączenie najlepiej pokazuje harmonijne przejścia między zróżnicowanymi materiałami. W ofercie są także wyroby o tradycyjnej formie, czyli te z subtelnie tłoczonym, skórzanym paskiem, płaską kopertą i przejrzystym minimalizmem na tarczy. Każdy szczegół zegarka Festina został zaprojektowany w sposób przemyślny i kreatywny. Nie ma tam miejsca na przypadek lub niedociągnięcia.

Czy warto kupić zegarek Festina?

Bez względu na to, czy zegarki te posiadają szwajcarskie oznaczenie czy też nie – są warte zakupu. Wręcz można powiedzieć, że są bardzo opłacalne ponieważ stosunek ceny do jakości jest zdumiewająco korzystny dla klientów. Fakt, że pracuje w nich japoński mechanizm nie jest niczym złym. MIYOTA to równie dobry podsystem, który używany jest w wysokojakościowych urządzeniach innych marek. Co do samej konstrukcji i wzornictwa, firmie Festina także nie można niczego zarzucić. Zegarki te są bardzo solidne, trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z codziennego użytku. Zachowują swą nieskazitelność na długie lata. Funkcje, które zastosowano w tych czasomierzach są absolutnie pragmatyczne - wyłącznie to co konieczne, zero zbędnych "bajerów". Ich wygląd i działanie to prawdziwa kwintesencja męskości i dojrzałości. Zegarki Festina na pewno mogą być atrybutem świadomego, doświadczonego faceta, który dba o swój wizerunek.

Zegarki Festina to produkty o wyjątkowych cechach. Robią ogromne wrażenie pod kątem wizualnym i dzięki temu często są wybierane, a każdy kto postawi na Festinę nie zawiedzie się także na jej jakości. Czasomierze te dostać można wyłącznie w profesjonalnych salonach stacjonarnych oraz w sprawdzonych sklepach internetowych. W Crazytime dostępne są zegarki Festina w bardzo korzystnych cenach, a wybór spośród oferowanych modeli jest tak duży, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś dla siebie.

Post produkcja: www.crazytime.pl

Zdjęcia: www.crazytime.pl

pixel